Právě se nacházíte na: Bukovik.cz / Nabídka vystoupení

Co nabízíme?

Šerm

Nabízíme šermířská vystoupení s divadlem i bez, lukostřelbu, přednášky, ukázky šermu širokou škálou zbraní, zapojení diváka do děje, oživené prohlídky, noční prohlídky se strašidly, dobové ležení, tématicky zaměřené akce...
Nabízíme: Stopáž jednotlivých scének většinou nepřekračuje 20 minut, záleží však také na domluvě se zadavatelem. Snažíme se o co největší flexibilitu vůči požadavkům, které chceme plnit k Vaší největší spokojenosti.

Fire-show

Fire-show samostatně nebo prvky v průvodu, samostatně na cca 15 minut, zahrnuje plivání, polykání, švihadla, poi, staff, our staff, vějíře, komety... Vše na domluvě.

Dobový život

Sekce dobový život Vám přináší názorné ukázky středověkého života. Ukážeme Vám historizující tábor se stanovým městečkem, tj. 4 stany, posezení a polní kuchyně. Dále se seznámíte s vybavením těchto táborů a způsoby, jakým se užívaly, dozvíte se něco o historii řemesel a názorně Vám je ukážeme. Pokud budete chtít, můžete si dané činnosti i sami zkusit.

Čestná stráž, průvod

Jsme také schopni zajistit Vám čestnou stráž, která může být ozbrojená i beze zbraní, nicméně vždy kostýmovaná. Pokud by se jednalo o průvod, ten se od čestné stráže liší pouze tím, že je doplněn rodovými korouhvemi.

Fotokoutek

Vás či Vaši ratolest rádi vyfotíme ve zbroji, se zbraněmi či s figuranty, a foto si následně budete moci stáhnout z našeho webu, či obdržet emailem.

Vybavení

Stany + příslušenství (lavice, stůl, lampy, kuchyni...), hole, kopí, dýky, meče (jednoruční), sekery, bulavy ,štíty, pukléře, těžkooděnce i lehkooděnce, lukostřelbu, hořícího muže, strašidla, sedláky, ukázku dobového života...

Cena vystoupení

K ceně jednotlivých vystoupení se připočítává i užití pohonných hmot pro dopravu členů a vybavení na místo určení. Pro více informací o cenách neváhejte kontaktovat vedoucí družiny.

Z našich vystoupení

Vybavení

Individuální přístup k divákovi

Všechna práva vyhrazena
Copyright © 2016, weby Kapounek