Právě se nacházíte na: Bukovik.cz / Nabídka vystoupení

Co nabízíme?

Šerm

Nabízíme šermířská vystoupení bojových střetů, lukostřelbu, přednášky, ukázky šermu širokou škálou zbraní, zapojení diváka do dění v táboře, oživené prohlídky, noční prohlídky se strašidly, dobové ležení, tématicky zaměřené akce...
Zahrnuje: Délka bojových vstupů záleží na domluvě, většinou se pohybuje mezi 15 a 20 minutami. Snažíme se o co největší flexibilitu vůči požadavkům, které chceme plnit k Vaší největší spokojenosti.

Dobový život

Sekce dobový život Vám přináší názorné ukázky středověkého života. Pokud budete chtít, můžete si dané činnosti i sami vyzkoušet.
Zahrnuje:

Zábavné vzdělávání

Naše vědomosti se snažíme šířit mezi širokou veřejnost. Našim cílem je, aby se divák bavil a zároveň si odnesl zajímavé poznatky.
Zahrnuje:

Čestná stráž, průvod

Jsme také schopni zajistit Vám čestnou stráž, která může být ozbrojená i beze zbraní, nicméně vždy kostýmovaná. Pokud by se jednalo o průvod, ten se od čestné stráže liší pouze tím, že je doplněn rodovými korouhvemi.

Fotokoutek

Vás či Vaši ratolest rádi vyfotíme ve zbroji, se zbraněmi či s figuranty, a foto si následně budete moci stáhnout z našeho webu, či obdržet emailem.

Vybavení

Stany + příslušenství (lavice, stůl, lampy, kuchyni...), hole, kopí, dýky, meče (jednoruční), sekery, bulavy ,štíty, pukléře.
Těžkooděnci a lehkooděnci, sedláci, děvečky, strašidla.

Cena vystoupení

K ceně jednotlivých vystoupení se připočítává i užití pohonných hmot pro dopravu členů a vybavení na místo určení. Pro více informací o cenách neváhejte kontaktovat vedoucí družiny.

Z našich vystoupení

Vybavení

Individuální přístup k divákovi

Všechna práva vyhrazena
Copyright © 2016, weby Kapounek